Eladó a képen látható vadiúj elektromos bicikli.
Ára 45.000,- Ft. Tulaj: Tara
Megtekinthető a Millin (1146 Bp. Szabó József u. 3.)

http://picasaweb.google.com/MattKepek/ElektromosBicikli

A gép.

Hozzászólás-megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás-megjelenítési mód a „Beállítások mentése” gombbal rögzíthető.
1
magwas képe

Ez szerintem

Ez szerintem segédmotorkerékpár amúgy, biztos vagyok benne hogy több mint 300 wattos.
Még pontosabban egy derny. Egy dologra jó, de arra nagyon: keirint felvezetni. Figyed a japán feliratokat a műszeren.

A belvárost pedig le kell zárni.
--
a bátor kommutátor

2
Hotyhogy képe

Lehet, hogy jó arra is, de

Lehet, hogy jó arra is, de nem hiszem, hogy kifejezetten arra tervezték. Szerintem ez egy egyszerű kereskedelmi villanybicaj, amilyenből sok féle kapható.

A hátsó csomagtartó és a női szoknyavédő háló árulja el ezt. Azonban nem bánnék egy szép lábú, a szélben lobogó szoknyájú felvezető fiatalasszony mögött hajtani!

Hotyhogy ?!
Dogtor
Politologológus
Esztészta
Világatya
Főmesterpolgár

3
magwas képe

De, ez kifejezetten

De, ez kifejezetten derny.
Nem mernék vele utcán menni.

A belvárost pedig le kell zárni.
--
a bátor kommutátor

4
Hotyhogy képe

Éppen ma láttam pontosan

Éppen ma láttam pontosan egy ilyen gépet a kettes virga végállomásánál, az OBI-nál.

Megkértem az urat aki ült rajta, hogy modja meg nekem szívesen, milyen márka. De az úr kissé habókos volt, és nem adott választ a kérdésemre, hanem azt mondta, hogy nagyon drága.

A feliratra azt mondta, hogy azt ő tette rá, és hogy Swédországból való, meg hogy eladó. Nem értem rá többet beszélgetni vele, mert csavarokért kellett mennem az OBI-ba.

Elhiszem neked, hogy derny. Elég vastagok a gumijai, tényleg nem közönséges villanybicaj szerűek.

Hotyhogy ?!
Dogtor
Politologológus
Esztészta
Világatya
Főmesterpolgár

5
blackfriar képe

Végsebesség? http://www.bar

6
Matt képe

kb. 30km/óra. Matt

kb. 30km/óra.

Matt

7
csabaK képe

Szia, Meg van még a

Szia,

Meg van még a gép?
Milyen teljesítményű a motor és milyen az aksi?
Tényleg új?
Itthon vásárólt, vagy kintről hoztad?
Hogyhogy nincsen rajta hátsó világítás?
Amúgy király az árhoz képest, ha valóban jó az aksi.
Csaba

8
sabrina képe

Szia!!Meg van még a gép???

Szia!!Meg van még a gép??? fontos lenne

9
gyorkos képe

Szép darab. Úgy látszik,

Szép darab. Úgy látszik, hogy alig használt/nagyon megkímélt. Frankón egyben van, a festésén sem látszik semmi hiba. Számomra külön szimpatikus, hogy mindkét oldalon jó nagy visszapillantó tükör segíti a hátralátást! A kerekei, ha jól látom 24' vagy 26'-osak. Hasonlít az enyémre, de nem az a típus. Az első lámpa zsír, de hiányolom a hátsó lámpát és a dobozt. Ha az akksija is új, vagy alig használt, hibátlan NAGYON megéri a 45 e. forintot, annak, aki ilyenben gondolkodik. Tudtommal, mint szinte minden Magyarországon forgalmazott e-bike ez is kínai gyártmány.

Fővárosi Zöldszámok (VIK): 06-80-220-220 és 06-80-330-330

Elveszett közúti jelzőtáblák bejeletése: 06 1 210 05 73 (FKF Zrt.)

Kanuni Sultan Suleyman