Ha találtál valamit elveszejtve az utcán, vagy máshol(mondjuk első sorban bringás témában) és nem tetszik annyira, hogy megtartsd, valamint szívesen okoznál örömet és szívről kőleesést eredeti tulajának, ide leírhatod...

Hozzászólás-megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás-megjelenítési mód a „Beállítások mentése” gombbal rögzíthető.
1
SiMoon képe

A Visegrádi utcában

A Visegrádi utcában (Pepedál magasságában) találtam egy neoprén bankrabló sisakot. Ha elveszítettél egyet, cserregj rám 0036 30 294 5151, nem vittem messzire, csak a Movil irodába.

2
Szter képe

Tökre jó!!! Ügyi vagy,

Tökre jó!!! Ügyi vagy, köszönjük, hogy megnyitottad ezt az osztályt :) Reméljük, mindenki hasznosnak találja és megtalálják egymást a gazdik-elveszett tárgyak!

-----------------------------------------------------
Jah, és Milli szerda 16-21 + szombat 10-15 és csek disz áut! :)

3
Té képe

Hengermalom budafoki

Hengermalom budafoki kerszteződésben lévő benzinkútnál találtam egy szelepátalakítót a pumpán.

5
mircsa képe

ma találtam egy hideg

ma találtam egy hideg elleni maszkot, az óbudai alsó bicikliuton. ha nem jelentkezik senki, egy hét mulva kimosom. mircsakukacgmailpontcom

6
zseer képe

Ezt a kimosást vegyük

Ezt a kimosást vegyük fenyegetésnek? :) :)

What would people think, when they hear that I'm a Jesus Freak?

7
Hédi képe

Az a hideg elleni maszk

Az a hideg elleni maszk olyan, mintha egy kendő lenne csak??? (Belső mosható szűrője van. Nagyon teccikkkk!!!)

8
AttentoRedaz képe

A Móricznál, ahol a

A Móricznál, ahol a villamos sín átkanyarodik a Bartókon, a sín vájatában van egy fényes kicsi kulcs.

Angelus Pali
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A magányos bicajos

9
polimer képe

nnnnnna ezt meg hogy

nnnnnna ezt meg hogy szúrtad ki? :D (nemazenyém)

....................................................
én inkább szimplán csak bringázok

10
Prof.gruppetto.hu képe

Hátha valaki megtalálta,

Hátha valaki megtalálta, csak lusta beírni. Elveszett egy Cateye Micro Wireless kerékpárkomputer, feltehetőleg Kispesten, a József A. u. környékén.

www.gruppetto.hu

11
feb képe

A margitszigeti Sportuszoda

A margitszigeti Sportuszoda bringatárolójánál láttam az imént egy jobbos fehér színű kesztyűt.
Hátha olvassa, aki elhagyta

12
gigirad képe

én aszem találtam egy

én aszem találtam egy bringát a 9. kerületben.
egy hete a házunknak támasztotta valaki, azóta ott áll. ha még este is ott lesz beviszem a garázsba. Ha vkinek ezen a környéken veszett el bringája és megírja hogy nézett ki PM-ben, ha stimmel viheti.
valszeg pasi bringa.

Le a térkövekkel!

13
Kocsonya képe

burkoló vagyok, a

burkoló vagyok, a térkövek maradjanak csak a kontárok menjenek. A bringát meg tartsd meg.

14
KicsiKicsi képe

találtam piros ufófej

találtam piros ufófej formájú hátso lámpát nemhiszem h jelentkezni fog érte a gazdája de akinek kell az elviheti ha eljön érte az Árpád hídhoz

15
ironmaiden képe

A mai CM-en elhagytam rudy

A mai CM-en elhagytam rudy project napszemüvegem, a megtalálónak vmi jutalom is jár... Ha tudsz róla valamit, csörögj a 30-310 0305-ön, vagy írj: serpentesteam@gmail.com

kössz

16
ironmaiden képe

A mai CM-en elhagytam rudy

A mai CM-en elhagytam rudy project napszemüvegem, a megtalálónak vmi jutalom is jár... Ha tudsz róla valamit, csörögj a 30-310 0305-ön, vagy írj: serpentesteam@gmail.com

kössz

17
dybi képe

Tegnap, 2010. 04. 29. 18.00

Tegnap, 2010. 04. 29. 18.00 - 18.15 között egy lakatkulcsot találtam a Budaörsre vezető bringaúton kb az emelkedő közepén.

üdv dybi

18
dendru képe

Én már írtam egy külön

Én már írtam egy külön fórumot. Oktogon andrássy kerékpárút a hősök felé napszemüveg fekete. A márkáját megmondja az illető és visszakapja. Kissé karcos,de lehet hogy ajándék volt és valakinek fontos.

-"Elnézést a környezetszennyező netezésért"-

19
daninthes3t képe

eleg sok szemuvegmarkat

eleg sok szemuvegmarkat ismerek, valamelyik 'jelszo' biztosan mukodik:)

20
dendru képe

Na ha eltalálod neked adom

Na ha eltalálod neked adom esküszöm! Aztán max te hirdeted tovább! Nosza rajta! .-)

21
ironmaiden képe

egy Rudy Project Rydon?

egy Rudy Project Rydon?

22
dendru képe

Sajnos nem talált!

Sajnos nem talált! :-)

23
ironmaiden képe

:'-( szegény rydonom... én

:'-( szegény rydonom... én hülye, elvesztettem. talán nyár végére megint lesz annyim, hogy vegyek egy újat.

24
err képe

Nyomok egy signupot, hatha

Nyomok egy signupot, hatha elokerul a memoriakartyam. Tegnap elpottyantottam valahol :) Visszavasarolnam, mert "felbecsulhetetlen erteku" Budai-hegyseges terepezes is van rajta :P

MicroSD kartyesz, SD adapterben. Elore is koszi...

----------------------
errorka | objektív
----------------------
"Bicajjal járok!"
"Ok, Mr. Tour de kibaszott France, ki kérte, hogy bicajjal járj?"

25
zsu.zsi képe

találtam pénteken a

találtam pénteken a gödörnél egy zöld biciklistáskát, írj ha a tiéd!!

26
Nyehljudov képe

Egy egész

Egy egész bicikli:

http://kerekparpiac.hu/node/2436

27
feb képe

Rendőrséget nem vonod be a

Rendőrséget nem vonod be a keresésbe?

28
Nyehljudov képe

Nem én találtam a

Nem én találtam a biciklit...

29
ktmerid képe

A Talált Tárgyak Oldalára

A Talált Tárgyak Oldalára is feltehetitek, ha találtatok/kerestek valamit.

http://www.talaltam.hu/

(Remélem tudtam segíteni vele)

30
feb képe

Inkább úgy tűnik, mintha

Inkább úgy tűnik, mintha azért regeltél volna, hogy az említett oldalt reklámozd.

Ezt itt annyira nem szokták csípni az emberek.

31
ktmerid képe

Elnézést. Ez az oldal

Elnézést.
Ez az oldal nonprofit, én csinálom, nem titok, csak gondoltam, ártani nem ártok vele.
De persze ha gond, akkor el lehet távolítani.
Hidd el rossz szándék nem volt bennem.

32
feb képe

Elhiszem, hogy nem volt

Elhiszem, hogy nem volt benned rossz szándék, de nekem a non-profitról nem az jut eszembe, hogy energiatakarékos izzók már 600 Ft-tól.

33
ktmerid képe

:) igen, ez jogos...

:) igen, ez jogos...

34
peet képe

Találtam az Árpád hídon,

Találtam az Árpád hídon, a bringaúton egy fürt piros, csípős paprikát. Nem tudtam ott hagyni a sötétben. Ha valakinek hiányzik, szóljon. Szép lassan fogyni fog elfelé...
--------------------------------------------
Káposztásmegyeri Aszfaltbetyár @ kék Royal fixi

35
hip képe

Ide is beírom: Pár hete,

Ide is beírom:

Pár hete, augusztus legvégén találtam a Kálvin téren az úton egy lezárt BBB U-lakatot, kettő darab fekete gumipókkal körültekerve. A forgalmi sávból ítélve a tulajdonosa az Üllői útról kanyarodott a Vámház körútra, a lakat talán a csomagtartójáról esett le.

A lakat típusa: BBL-21, ilyen:
http://www.szigetikerekpar.hu/component/virtuemart/?page=shop.product_de...

Ha a tied, vagy ismersz valakit, aki elhagyta a lakatját, írj ide a kommentbe légyszi!

_ _ _ _ _ _ _ _ _
anonim idealista

36
bonnie képe

Még mindig itt hentereg az

Még mindig itt hentereg az asztalomon a GrandHotelHungaria előtt talált citadel kulcs.
bonnie

37
b.eszter képe

én most keresek...

én most keresek... :(
valszeg rosszul csatoltam fel a vörös, 4led-es, fehér házas knog villogómat. valahol lónyay-kiskörút-szabihíd-budai gyász-budai vár útvonalon pottyant le du. f5-5 körül. elég hosszan visszamentem, de már nem leltem. becsületes megtaláló kerestetik. (még hiszek a csodákban:)
eszter.banki@gmail.com
köszönöm!

38
feb képe

Ha meglátok valakinél

Ha meglátok valakinél ilyet, lerúgom a bringájáról ;)
Addig is szerintem vegyél újat.

39
pikopeti képe

Aréna pláza

Aréna pláza tárolójánál egy zöld műanyag kulcstartó "115 Tűz" felirattal. Kulcsot nem láttam, bár megvallom nem is kerestem, csak ez tűnt fel.

40
orangesch képe

Sziasztok! A

Sziasztok!

A Hármashatár-hegyen, 11.14-én, vasárnap az egyik turistaúton elhagytam egy piros keret+sötét műa lencséjű BBB BSG-26 Protector típusú napszemüveget egy fekete vászon tokban.
Netán megtaláltad? Vagy az ismerősöd? Vagy az ismerősöd ismerőse?? :)
Nagyon jó lenne, ha meglenne, most vettem. :(

Köszi az infókat!

osch

41
szabomikulas képe

Találtam egy dioptriás

Találtam egy dioptriás szemüveget a Veres Péter úton kifelé haladva a Koronafürt utca és a Diósy Lajos utca között 17:20 körül.

42
feb képe

Ha -1,75 körüli, akkor

Ha -1,75 körüli, akkor nekem adhatnád.
Múltkor tokostúl kiesett a zsebemből, és átment rajt egy bömös.

43
ladydoree képe

‎2011.04.15.-én

‎2011.04.15.-én Budapesten, 5.ker. Magyar utca - Károly krt. környékén találtak meg 2 biciklit! Aki úgy érzi érintett az ügyben, és hiányolja paripáját, érdeklődjön nálam, azaz Dórinál.
20/960-33-82 :)

,,Olyan nincs, hogy semmi sem történik!"

44
Gafga2 képe

Sziasztok. Én is találtam

Sziasztok. Én is találtam egy biciklit a Király utcában a troli megállónál. Piros színű. Álltam még ott egy órát hátha jön valaki akié mert a hajnali trolit zavarta a közlekedésben. Aki úgy érzi érintett az ügyben akkor hívjon.
06303885603

Mellesleg mögöttünk volt egy banda... szerintem jobb hogy nálam van így legalább visszakapja a tulajdonosa akié. Papírt ne felejts el hozni:)

45
Fanyuvo képe

Találtam egy kulcsot a

Találtam egy kulcsot a bringa úton a Dózsa György út és a Vágány utca sarkán.
Van rajta egy körömcsipesz, egy réz színű ST. Christopher Protect Us biléta, meg két kulcs.
Nem tudom hova rakhatnám ki, de mivel gondolom bringás volt aki elhagyta, ezért remélem erre jár.

46
lucika0615 képe

elhagytam, valószinűleg

elhagytam, valószinűleg útközben a fejemrő lleesett és nem vetem észre egy meridás bringás szemcsit, füstös lencséék voltak berakva ha láttad dobj mélt köszi :)

47
jeremy spark képe

Találtam egy hátsó

Találtam egy hátsó lámpát a Tatai úton, függőleges állású, 3 ledes Cateye, az egyik led nem ég.

Vegyülj el

48
tatabike képe

Egy ilyenem nekem is van,

Egy ilyenem nekem is van, és azon sem ég egy led.
Viszont nem hagytam el...:)

Gépsárkányaim - Cserebere cuccok

49
jeremy spark képe

Én is ilyet használok, jó

Én is ilyet használok, jó lesz csere lámpának, ha én is elhagynám az enyémet, vagy mint volt már olyan egyszer, majd valami éjjeli kivilágítatlan pöcsre ráaggatom, mivel csíptetős.

Vegyülj el

50
Hilfy képe

Hát, én majdnem ugyanígy

Hát, én majdnem ugyanígy osztottam el a két csiptetős hátsó villogómat. Havernek sosincs, és ránksötétedik, adok egy villogót. Már nekem is csak a cateye van hátra, vissza kéne kérnem a másik kettőt :)

51
toreki képe

A Gogol bringaúton ma

A Gogol bringaúton ma reggel találtam egy pár fülbevalót gyári "csomagolásban". Jelentkezni érte a kontakt fülön lehet a fülbevaló leírásával.

52
vaandor képe

Szerintem CM afterparty-n

Szerintem CM afterparty-n hagytam el a Ketáj első lámpámat. Nem vitt el valaki eggyel többet, mint ahánnyal érkezett?

Kicsit ciki volt MK-zászló alatt, lámpa nélkül menni haza... :-S

- - - - -
"Riding a bike is like doing a dance; words are rarely spoken but much is said."

53
Hotyhogy képe

Az MTA Duna felőli

Az MTA Duna felőli oldalán, a járdán találtam egy vallásos tárgyú karkötőt ami kis képes ízekből állt. Oda tettem láthatóan az alacsony ablakpárkányra, nehogy egy járdázó ráhajtson.

Lehet, hogy egy másik járdázó vesztette el? Ez Augusztusban volt, de most gondoltam csak, hogy egy biciklisé is lehet az értéktárgy. :-)

54
ucaBob képe

egy rendes u lakat várja a

egy rendes u lakat várja a rendetlen gazdit a petzvál józsef - bártfai utca keresztnél, a telefon fülkének támasztva. nincs rálakatolva semmire sem, gondolom, vagy lepottyant valakiről, vagy ott felejtődött.

55
Frajti képe

Szombaton

Szombaton Pilisszentkereszten az egyik kút melletti pihenőnél találtunk egy bicskát. Ha netán egy bringás felejtette volna ott, jelentkezzen privátban a bicska küllemére vonatkozó leírással, és visszaszolgáltatom. :)

~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~

Solo la AS Roma per sempre!

56
tmarkee képe

Tegnap a rendőrök 9 db

Tegnap a rendőrök 9 db bicajt hoztak be a szegedi talált tárgyak osztályához. A tizedik egy rószaszín-fehét színű, női PUCH, fehér színű, régi selle nyereggel, eredeti alu sárvédőkkel, eredeti patkó fékekkel. Gyünyürű darab.
A többi bicaj a futottak még kategória (régi, bordó, női Csepel Metro; felül sárga-alul kék noname; fehér össztelós capriolo; stb;)
Hétfőn reggel (2011. 11.07.-én, vagy még előtte vasárnap este) a Petőfi Sándor sgt.-Szivárvány u. sarkán a kerékpárút táblához kikötött, jobb sorsra érdemes bicaj első kereke ma (2011.11.09.) már hiányzik és emiatt le is feküdt szegényke, holnapra tuti biztos, hogy visszajönnek a kedves látogatói kulccsal és csapszegvágóval. Kár érte.

57
Szter képe

Ez azt jelenti, hogy

Ez azt jelenti, hogy lefüleltek egy szegedi tolvaj bandát?

58
tmarkee képe

Nincs közelebbi infóm az

Nincs közelebbi infóm az esetről, de azért az valószínű, hogy nem egyszerre találtak ennyi szanaszét hagyott bicajt :-)

59
Gilran képe

Heló! Találtam a

Heló! Találtam a Gellért-hegy elötti bringagyászon egy SMART E-LINE hátsólámpát, kék gomja van 3 program, Shinon super high power AAA elemekkel.

a tulaj elér nulla hat húsz kilenc nyolcvanöt hatvanegy kilencvenkilenc számon

Gilran a térképész

60
szabomikulas képe

Ma Katalinpuszta és Kosd

Ma Katalinpuszta és Kosd között a piros jelzésen találtunk egy pár kesztyűt. Leírás fejében a tulaj visszakaphatja.

61
vizsu képe

Szombat este az Andrássy

Szombat este az Andrássy szervizúton találtam egy kockás ellenzős sapkát (belváros felé vezető oldal, Eötvös utca magassága).

62
Vegha képe

ma reggel a Gellért

ma reggel a Gellért rakparton találtam egy sárga btWin szemcsit a bringagyalog úton. Nem hoztam el, ha hiányzik valakinek, akkor megtalálja az egyik facsemete támasztékra felakasztva.

63
Vegha képe

ma reggel is ott volt. Ha

ma reggel is ott volt. Ha hiányozna a gazdájának nálam átveheti.

64
monster képe

Rendőrség talált néhány

Rendőrség talált néhány biciklit Békéscsabán, tulajdonosnak visszaadják:
http://beol.hu/galerialp/57202
------------------------
jobb 100 szabálytalan biciklista mint 1 szabályos autós

65
Vegha képe

dzsízusz krájsz! Ilyenkor

dzsízusz krájsz! Ilyenkor mindig megfordul a fejemben, hogy vajon ezek tényleg lopott bringák ? Nem csak összeszedték a kapitányság bűvkörébe tartozó flottát és gyorsan csináltak egy hírt ?
ki a pék lop el ilyen kerékpárokat ?

66
monster képe

A megélhetési bűnözők

A megélhetési bűnözők :-(
------------------------
jobb 100 szabálytalan biciklista mint 1 szabályos autós

67
kopipeti képe

Sziasztok! Április 19-én,

Sziasztok!
Április 19-én, 23:30 körül találtam egy kulacsot a Nyugati pályaudvar előtt, a Margit híd felé vezető oldalon. Normál méretű, egy focicsapat színét és címerét viseli megkülönböztető jelzésként.

Ha a kulacs gazdája erre jár, csak írja meg, melyik csapatról van szó és újfent az övé lehet a kulacsa. Jelentkezz érte! :)

Üdv, kopipeti

68
randomevent képe

Talált szürke Puch,

Talált szürke Puch, Budapest belváros, alvázszám 646**** - ha eltalálod az utsó 4 számot, máris esélyes, hogy tőled lopták el és a tiéd :). Hány első fehér és hány hátsó piros ledes lámpa volt rajta, még külön kell az átvételhez.

A biciklin egy U-lakat figyelt, a csomagtartót és a vázat összekötve. Küllőbilincs is van, de félig szétszedve (nem eléggé, hogy tekerni tudd).

Véleményem szerint a tolvaj fel tudta kapni a bicót, el tudott vele menni, de az ősi edzett acél küllőbilincsen már nem tudott kifogni, ezért otthagyta.

mail: budapest kukac index pont hu

69
Szter képe

ez most komoly? U-lakattal

ez most komoly? U-lakattal rosszul lezárva a belvárosban? (tegnap én abus "motoros" lánccal nem mertem az utcán hagyni 3 órára, inkább addig ügyködtem, hogy beengedjenek egy belső udvarra)

70
Nincsmáritttöbbé képe

Szerintem csak lerakták a

Szerintem csak lerakták a küllőkulccsal, nem volt az u-lakat odazárva semmihez (tartójában hevert).

71
Szter képe

segítsetek, elveszett a

segítsetek, elveszett a Bringakonyha zászlója: http://criticalmass.hu/blogbejegyzes/20120423/elhagytam-bringakonyha-zas...

Jah, és a szervezői gyűlés után találtunk egy szűrőmaszkot! Odaadtuk a pólóárusoknak, remélem, Vivi tudja, hogy hol landolt :)

72
feb képe

A szűrőt elvitte valaki

A szűrőt elvitte valaki már fényképezkedés előtt.

73
Szter képe

szuper :) akkor meglett a

szuper :) akkor meglett a gazdája!

74
SzCiklon képe

Sikerült ma elhagynom, egy

Sikerült ma elhagynom, egy nappal a CM után. És szerintem ugyanott esett ki, mint a CM alatt, a József Attilán, ahol az a botrányos minőségű aszfalt van, még a Gödör előtt.
Szereld meg a bringád!, Belvárkodj!
A járdázók elütik anyádat? Küldd őket a... Bebiciklizésre!

75
randomevent képe

moderátor plz szedd ki a

moderátor plz szedd ki a mailcímemet a 69-es hozzászólásból, mert durván jön a spam :( thx

76
szabomikulas képe

Írd be ide is, talán

77
Szter képe

átírtam szövegesre. ha

átírtam szövegesre. ha így sem jó, kiveszem teljesen, csak szólj! (vagy már elküldték neked, ami miatt megadtad és törölhető?)

78
randomevent képe

68

68

79
H.L. képe

Knog Frog hátsó villogó,

Knog Frog hátsó villogó, XIII. ker. Vágány utca. A szilikonpánt elszakadt, valószínűleg azért esett le a bringáról. A színét mondja meg a tulaj.

80
zoldszem képe

rendetlen gazda keresi

rendetlen gazda keresi kedves-rendes kry-keeper-ét
Ráday egyik padján maradt.. Hátha láttátok.
Sör érte :) egyéb is lehet. Köszönet!
'98asKonaLavaDöMenti gepidAmsterdam ajándékfiXB3

81
Frajti képe

Hatos méretű imbuszkulcs a

Hatos méretű imbuszkulcs a Budaörsi út külső szakaszán, vagy Budaörs területén belül a Szabadság út mentén, netán az 1-es út legelején a budakeszi leágazásig. Ha megtaláltad, visszaadnád?

82
ScottVyz3 képe

Azért ez pótolható

Azért ez pótolható szerszám, nem egy nagy anyagi befektetés... Mondjuk én is ragaszkodom a szerszám(aim)omhoz:).

83
Frajti képe

Ó. pótoltam én, csak

Ó. pótoltam én, csak gondoltam, ha nem muszáj. :)

Persze két hónappal később meglett. :D

84
pixel képe

Kiesett a táskámból az

Kiesett a táskámból az Abus Bordo lakat még valamikor március tájékán. Nem találta meg valaki?

85
Frajti képe

Egyszer nekem is elrepült,

Egyszer nekem is elrepült, de annak durva hangja van. Biztos ez történt?

86
RgaboR képe

Tegnap, azaz szerdán 18:30

Tegnap, azaz szerdán 18:30 után nem sokkal, találtam egy kézi pumpát a délinél a piros lámpa előtt (középső sávban), ahol az 59-es villamos fölkanyarodik a hegyre.
Fekete/sötétszürke műanyag. Ha valaki elhagyta és itt ráismer, kérem pontos részleteket írjon róla privátban, hogy visszaadhassam.
---
fekete fixi, fehér országúti

87
Taxi képe

Ne dudálj! Küzdj!találtam

Ne dudálj! Küzdj!találtam ma egy kis levegőt de nem tudom ki hagyta el XD

88
zoldszem képe

Sport szelet keresi

Sport szelet keresi gazdáját :)
'98asKonaLavaDöMenti gepidAmsterdam ajándékfiXB3

89
izeggo képe

Hátsó villogó keresi

Hátsó villogó keresi gazdáját, aki elhagyta ma reggel 8 körül a Hungária krt. Salgótarjáni út kereszteződősében, a villamos átvezetésben.

90
Csigafattyú képe

Elvesztettem egy húszezer

Elvesztettem egy húszezer forintos bankjegyet! Deák Ferenc volt rajta. Elég speciális példány, mert szaporodni is tud, tehát lehet, hogy több is van már mellette, illetve kisebb címletek is (azok még nem nőttek meg). Kérem, aki látja a húszezrest vagy társait, hozza el nekem! Köszönöm.

91
Vegha képe

13-án reggel, a

13-án reggel, a Szabadság-híd közepén árválkodott egy elázott 1000 Ft-os bankó. Megsajnáltam, betettem a zsebembe melegedni, de csak az irodában (száradás után) derült ki, hogy ez az én pénztárcámban lévő többi ropogós ezresneknak a testvére. Tökéletesen illett közéjük.

92
Blu képe

Budapesten talált bringás

Budapesten talált bringás kamera keresi gazdáját. Aki pontos leírást ad róla, és arról, hogy milyen útvonalon veszett el, az visszakapja.

93
-z- képe

Sziasztok! Ma délelőtt 11

Sziasztok!
Ma délelőtt 11 körül sikeresen kiugrott a zsebemből egy biciklizéshez használt fekete-szürke-piros Guide munkakesztyű jobb kézre illeszkedő példánya, valahol a Lónyay-Szabadság híd-Bartók Béla útvonalon kifelé menet.
Ha esetleg valakivel szembejönne, légyszi értesítsen!
Köszönöm!

94
monster képe

Most találtam a Thököly

Most találtam a Thököly úti bringaúton, kifele irányban egy sapkát. Most lehetett elővéve a télre, mert finom öblítőszagú, hordatlan. És ahelyett hogy a fejére tette volna a tulaj, a zsebében vitte és elvesztette. Pedig már este 11-kor elég hűvös van. Bosnyák tértől kicsit kijjebb nálam átvehető.
--------
A CM-en nincsen rasszizmus, de igény az van rá.

95
vizsu képe

Napszemüveget találtam tegnap

Napszemüveget találtam tegnap (június 24.) este 7:10-7:20 között a Kelenföldi pályaudvarnál, a Somogyi úti bringaúton, a cukrászda és a buszvégállomás közötti szakaszon. Aki megírja, milyen színű és formájú, viheti :-)

96
monster képe

November 11-én hétfőn, 15:30

November 11-én hétfőn, 15:30 körül a Gvadányi - Bonyhádi utca kereszteződéséhez közel a bicikliúton találtak egy kulcscsomót.

Négy kulcs van rajta, a két nagyobb és két kisebb és valami rá van akasztva - aki meg tudja mondani, mi az, neki tudják visszaadni a kulcsot.

A megtaláló telefonszáma: 06-30-603-1756

http://14.kerulet.ittlakunk.hu/utcak-terek/131111/ki-hagyta-el-kulcsat-z...

97
monster képe

"Tibi Koncz Találtam ma egy

"Tibi Koncz
Találtam ma egy Citadel lakatkucsot. Népliget széle. Könyves Kálmán # Elnök utca kereszteződés. Aki jelentkezik a lakattal és az nyitja odaadom"
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204094375266819&set=a.12136194...

98
toreki képe

Ma reggel a Krisztina körúton

Ma reggel a Krisztina körúton találtam egy bTwin kulcsot, valószínűleg bringás lakaté.

99
BalageP képe

A héten találtam egy CatEye

A héten találtam egy CatEye TL-LD1100-at. Ha valaki megmondja mikor és hol találhattam visszaadom.

100
Peta képe

Kedves emberek, tegnap reggel

Kedves emberek, tegnap reggel az Üllői úton az Ecseri magasságában találtam egy pár kesztyűt az úttesten. Szvsz egy bicajosból eshetett ki, mertmotoros nem ilyet használ, autóból meg miért dobnák ki? Koszos se volt, nem ment még át rajta senki. Ha az anyagot és a színt megmondja a tulaj, akkor viheti :)

101
endre88 képe

Kedves Fórumozók! Gazdáját

Kedves Fórumozók!

Gazdáját keresi egy b'twin count 4 típusú kerékpár komputer. Aki megmondja, hogy, hol találtam viheti :)

Üdv