Konkrétan gyerkőcnél, gyerekülésben. 20 fokban 3 pár zokniban vagy harisnya+zokni+cipőben fél órás tekerés után jégcsap keze-lába. És terjed felfelé, egy idő után az egész karja és a lába szára hideg. Kesztyűt mégsem adhatok rá 20 fokban. Mi lesz télen? Anyukák, apukák, tapasztaltatok hasonlót?

Hozzászólás-megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás-megjelenítési mód a „Beállítások mentése” gombbal rögzíthető.
1
Frenki képe

Nincs gyerekem, de

Nincs gyerekem, de keringését néztétek már orvosnál?Gyereküléssel gondolom nem száguldozol, így a nap melegítő hatása jobban érvényesül a menetszél hűtő hatásával szemben.

"Nem nyúl a fékhe', nem nyúl a fékhe'!"

2
petrovics képe

Ráadásul a szülő a nagy

Ráadásul a szülő a nagy testével a gyerkőc előtt ül, azért a szelet fölfogja előle.
Nincs nagyon vérkeringése a végtagjaiban,ez lehet a probléma.
Gyerekkoromban nekem is vólt "ilyen",még ma is jelen van.

3
pata képe

Nekem is hidegek a

Nekem is hidegek a végtagjaim, mindig is azok voltak, gyerekként is. Sohasem volt tőle semmi bajom, szerintem ez alkati kérdés.

4
petrovics képe

Mondjuk,sose foglalkoztam

Mondjuk,sose foglalkoztam vele,sose tartottam problémának.
-de ha már így fölvetődött...

nagy kempingkormánnyal rakom,oszt?

5
PTeker képe

Na ez érdekes kérdés,

Na ez érdekes kérdés, lassan aktuális nálunk is, de nem gondolkodtam eddig rajta.
Valószínű tényleg az okozza a jelenséget, hogy a gyerkőc nem mozog. Olyan mintha egy síliftben ülne.

Sör nélkül rakom, oszt?

6
venyerin képe

Kicsiknél tök normális a

Kicsiknél tök normális a hideg kéz/láb, pláne ha nem mozog, netán be is szundít hátul.

Szerintem a szélálló cucc a lényeg, nem a kötött zoknik halmozása... Esetleg ki lehet agyalni valami takarót.

-----------------------------------------------------
"Én nem vagyok biciklis, csak sokat járok bringával."

7
SpeckoHU képe

Télen nem viszem a gyereket

Télen nem viszem a gyereket bringán.

Úgy haladok át az autódugón, mint homok a szitán.

8
pata képe

Miért, saját bringát kap

Miért, saját bringát kap télre? :-)

9
alisca képe

Köszi mindenkinek. A

Köszi mindenkinek. A takaró még nem jutott eszembe, de jól hangzik. A zoknik halmozása csak az után jött szóba, hogy nem segített a normál ruházat (a cipő ugyanis sztem szélálló). És valóban eleinte nem tűnt problémának, de én nagyon könnyen fázom fel lábról és ezért aggaszt a dolog. És télen valószínűleg én sem fogom biciklin szállítani.
alisca

--------------------------
'Let the force be with you!'

10
Rikty képe

Dear i really want this kind

Dear i really want this kind of site.It is very handy mcse dumps and accommodating post. keep up the good work.we need more good statements. I really appreciate cisa your way of presenting such an excellent suggestion. I want more mcpd and i will come back here to see more updates in future ccna dumps as well.my best wishes for you always so keep it up.regards

11
NyilasMisi képe

http://www.juhu.hu/catalog/im

http://www.juhu.hu/catalog/images/66021a.jpg Ha van rá pénzed, vegyél zárt utánfutót és ebben nem fog fázni. Sőt ha értesz hozzá akkor valami fűtést is barkácsolhatsz.
--------------
A liberalizmus öl, butít és nyomorba visz.